OSIsoft – Kontrolmatik İşbirliği ile Gerçek Zamanlı Operasyonel Zeka ile tanışın

Kontrolmatik olarak, OSIsoft ile yeni işbirliğimizi açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu birliktelik sayesinde kurum ve kuruluşlara sahip oldukları IT ve operasyonel verilerin gerçek zamanlı olarak toplanabilmesı, işlenebilmesi ve saklanabilmesi yeteneklerini kazandırarak, müşterilerimize gelişmiş analitik becerileri, makine öğrenmesi, entegrasyon kolaylığı, ve Nesnelerin İnterneti dünyasına hızlı bir şekilde hazırlanma imkanı sunmayı amaçlıyoruz.

OSIsoft PI System sayesinde sensörler, IoT ağ geçitleri, endüstriyel ekipmanlar ve diğer cihazlardan üretilen yüksek hacimli ve ayrık noktalardan gelen verileri gerçek zamanlı olarak toplayıp temizleyerek operasyonların ,ERP sistemlerinin ve iş zekası uygulamalarının optimizasyonunu sağlıyoruz.

Gerçek zamanlı verilerin OSIsoft PI sistemi ile kullanılabilir olması sonucunda, organizasyonlar artık sahadan gelen gerçek verileri sağlıklı bir şekilde analiz edebilecek ve tüm operasyonlarında hedeflenen optimizasyonları sağlayabilir olacaktır. Ayrıca gerçek zamanlı kullanılabilir veriler sayesinde hızlı ve uygulanabilir raporlar, görseller ve alarmlar üretilebilir olacaktır. Verinin dikeyde organizasyon dikeyinde kusursuz bir biçimde entegrasyonu mümkün olacaktır.

OSIsoft Websitesi

Daha fazlası için Kontrolmatik ile iletişime geçin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *